آیا می خواهید بیشتر در مورد کومپاس بدانید؟

چگونه داده ها به روزمی شوند؟

بانک اطلاعاتی کومپاس همیشه به روز می شود. این کار توسط شرکای جهانی کومپاس و شما صورت می گیرد!

تیم کومپاس

تیم های جهانی
کارشناسان

نرخ بالای تامین
(معمولا
بالاتر از 96%)

کومپاس اطلاعات کسب و کار را جمع آوری و منتشر می سازد که می توانند به کمک بخش فروش و بازاریابی شرکت های B2B در سراسر جهان بشتابد.

علاوه بر اطلاعات کلیدی شرکتها (شامل آدرس، صنعت، اندازه شرکت و اطلاعات مدیران)، ما یکی از چند ارائه دهندگان اطلاعات کسب و کار جهانی هستیم که شرکت ها را بر اساس کالا و خدماتی که تولید یا عرضه می کنند دسته بندی می نماییم.

ما به طور مستمر این داده ها را به روز رسانی می کنیم که به صورت محلی در داخل هر کشور توسط نماینده انحصاری کومپاس جمع آوری شده تا از غنی سازی محتوا و قابلیت اعتماد به روز بودن آن اطمینان حاصل گردد.

علاوه بر این، ما تلاش می کنیم تا از جمع آوری اطلاعات کلیدی شرکتهایی که اطلاعات خود را در لیست قرارداده اند اطمینان حاصل کنیم.

بنابراین اطلاعات است که می تواند در دسترس باشد محدود به اطلاعات موجود در بازار نمی باشد.

ما همچنین از فن آوری اطلاعات پیشرفته موجود برای کمک به بررسی داده های، و همچنین روشهای سنتی به روز رسانی اطلاعات (تلفن و ایمیل) استفاده می کنیم. همراه با به روز رسانی مستقیم شرکتها، این موضوع کمک می کند که در کومپاس بتوانیم قابل اطمینان ترین اطلاعات تجاری جهانی موجود را تهیه نماییم.

به روز رسانی
روزانه

جمع آوری ریشه

. 1500000 آدرس
هر هفته
تست می شوند

NPAI Hard< 1%

همکاری در بروز رسانی داده ها

در پایان از شما که به جمع کاربران ما پیوستید و با به روز رسانی اطلاعات مربوط به شرکت خود، ما را در بهبود و به روز رسانی دیتابیس کومپاس یاری می نمایید، کمال تشکر را داریم.

از طریق جمع آوری اطلاعات، هر ساله بیش از25000 به روز رسانی پروفایل تکمیل می گردد که به وسیله کومپاس اعتبارسنجی می شوند.